گروه 241
معرفی شرکت
گروه 241 با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ مستقل شروع به کار کرده است .
بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.
ما مجموعه کامل از راه حل های دیجیتالی از خدمات گوگل را ارائه می دهیم، به عنوان مثال ثبت کسب و کار شما در گوگل و تور مجازی به منظور افزایش حضور آنلاین شما، باعث بهبود موقعیت نتایج موتورهای جستجو (SERP) و در نهایت آوردن مشتریان به درب شرکت و کسب و کار شما میشود.
مطالعات ثابت کرده اند که نتایج جستجو در گوگل، تا دو برابرعلاقمندی مشتریان را نصبت به کسب و کار شما افزایش میدهد و حس اعتماد بیشتری را ایجاد میکند . ما به عنوان آژانس دیجیتال مارکتینگ ، به شرکت ها و کسب و کارها کمک می کنیم که کسب و کار خود را در نقشه گوگل به نمایش بگذارند. با استفاده از فناوری دیجیتال، ما تورهای مجازی گوگل را ایجاد میکینم، که مشتریان کسب و کار شما رو راحت تر و سریع تر پیدا کنند و حتی قبل از بازدید از کسب و کار شما محیط شما رو دیده و انتخاب بهتری داشته باشند ، این کار باعث می شود مشتریان شما را در نقشه گوگل راحت تر پیدا کنند و از همه مهمتر، ارائه فرصت بیشتری برای تعامل با بازدید کنندگان بیشتر و تبدیل مشتریان بالقوه به یک مشتری ارزش آفرین است.
* مسیریابی در گوگل مپ برای رسیدن به کسب و کار شما
با پیشرفت تکنولوژی، نقشه های کاغذی دیگر کنار گذاشته شده و نقشه های دیجیتالی به خاطر دقت زیاد و به روز رسانی جایگزین آنها شده اند. در این میان نقشه دیجیتالی گوگل (Google Maps) توانسته موفقیت خیلی بیشتری نسبت به رقبا به دست بیاورید.
گوگل مپس به خاطر رابط کاربری ساده خود، نقشه دقیق و قابلیت های گوناگونی که در هر بروزرسانی اضافه می کند موفق شده محبوب ترین نقشه دیجیتالی لقب بگیرد. به همین دلیل ما به شما پیشنهاد میکنیم که کسب و کار خود را در نقشه گوگل اضافه کرده و از مزایایی آن بهره ببرید.